LANGUAGE

5 listopada 2016

Klasa Niebieska Pani Karoliny

Wyróżnia za aktywność na zajęciach – Zuzia D, Hania F, Natalka G, Francesca K, Natalka S, Victoria T oraz Nikola O
Klasa Niebieska Pani Oli
Kornelia Cz., Emily K., Alexandrer P., Aleksandra Sz., Anastazja T, Amelia Z.,Kacper P., Kacper T., Adam T za aktywność i wzorowe zachowanie na zajęciach
Klasa czerwona Pani Cecylii

Madzia, Eryk – za wzorowe zachowanie

Olivia, Filip, Alex – za prawidlowe nazwanie po polsku dwunastu miesięcy 

Daniel, Olek R., Melika, Kajetan – za aktywny udział w dyskusji o zdrowym żywieniu i o właściwym traktowaniu zwierząt

Brawa dla: Filipa, Daniela, Niny, Lidii, Angeliki, Mai, Zuzi za bezbłędne napisanie dyktanda.

Klasa Czerwona Pani Doroty

Nadia Ć i Szymon D za aktywna pracę na lekcjach

Klasa Żółta

Zuzanna Maria G., Stefania D., Aleksandra K., Kalinika Ć., Kacper M. za aktywność na lekcjach
Klasa Zielona
Amelia R, Hanna Ż, Olivia P., Julia P., Basia S., Patrycja R., Julka Ś., za aktywną pracę na lekcjach.
Cała klasa za śpiewanie “Roty”.

21/05/2016

Klasa Pani Cecylii

Kajetan D., Joanna W. – za wzorowe zachowanie
Natalia W., Daniel S., Filip K., Aleksander G. – za piękne wykonanie Baby Jagi z papieru i zaangażowanie w dyskusję na temat baśni “Jaś i Małgosia”

Klasa Pani Doroty

Cała klasa za wspaniała pracę na lekcjach

Klasa Żółta

Cała klasa za wspaniałą pracę na lekcjach

Gratulacje dla wszystkich uczniów, którzy przystąpili do egzaminów z LIBRATUSEM!!!

16.04.2016

Klasa Niebieska Pani Cecylii

Zuzanna J., Alex K., Eliza L., Magdalena M., Nina M., Michalina M., Joanna W. – za bezbłędne rozpoznawanie kolorów i dzielenie wyrazów na sylaby
Wojciech P., Natalia W. – za wzorowe zachowanie

Klasa Czerwona

Na szczególne wyróżnienie zasługują: Oliwia F, Stefania, Ola i Daniel.

Klasa Żółta

Laura za piękne czytanie
Julia T, Paulinka S, Weronika P, Weronika M, Amelia H i Amelia R za aktywność na lekcjach i doskonałe odpowiedzi
Michelle, Amelia H, Amelia R, Weronika P, Julka P za wspaniałe opowiadanie o Wielkanocy.

05.03.2016

Grupa Elfy

Maya M. – za najlepszą aktywność i pomoc w organizacji zajęć jako dyżurną klasy; Emily K, Dagmara P i Kacper T – za aktywność na lekcji

Klasa Niebieska 1

Kajetan D., Aleksander G., Filip K., Olivia K., Michalina W., Eryk W. – za prawidłowe rozwiązywanie zagadek o dźwiękach

Klasa Niebieska 2

Adrian P., Laura K., Bartek L. za aktywność na lekcjach.

Klasa Czerwona

Stefania Dz., Karolina S., Mateusz C. za aktywność na lekcjach

Klasa Żółta

Wyróżnienie dla całej klasy za aktywność na lekcjach.

13.02.2016

Grupa Skrzaty

Wyróżnienie otrzymuje cała grupa za znajomość cyfr i bardzo dobre liczenie

Grupa Elfy 1

Za aktywność na zajęciach Adam T,Emily K,Dagmara P,Maya M.
Za wzorowe zachowanie: Laura D, Jessica E, Natalia Sz i Weronika S.

Klasa Niebieska 1

Kajetan D, Melika G, Filip K, Eliza L, Nina M, Daniel S – za największą ilość uśmieszków zdobytych za prawidłowe odpowiedzi
Cała klasa – za dzielne wycinanie i sklejanie żółtych kurczaczków

Klasa Niebieska 2

Dominika P, Olivia Z, Zuzia Z za aktywność na lekcji.

Klasa Żółta

Michelle, Paulinka S, Laura, Olivia K, Oliwier za aktywność na lekcjach.
Mikołaj, Paulinka H, Amelia H, Oscar D za zaangażowanie w pracę na lekcjach.

Klasa Biała

Filipa Dz. – za wspaniałą prezentację na temat dinozarów!
Wyróżnienie dla te osób, które wykonały pracę domową